zaprasza na
Weź
udział!
profesjonalne
warsztaty
fotograficzne
 
  supercena
399 *
data i miejsce warsztatów:
8 listopada 2016
instytut fotografii fort
ul. racławicka 99, warszawa
* Organizator zastrzega, że warsztaty odbędą się pod warunkiem, że zbierze się grupa co najmniej 100 uczestników. W celu wzięcia udziału w warsztatach uczestnik zobowiązany jest do dokonania przedpłaty w kwocie 399 zł.
opis warsztatów fotograficznych
Warsztaty obejmują 2 części: teoretyczną oraz praktyczną.

Viva
prowadzący
jacek bonecki
Fotograf i popularyzator fotografii, operator filmowy, producent telewizyjny, dziennikarz, autor książek i gier fotograficznych. Ma na swoim koncie nie tylko kilkaset produkcji telewizyjnych, ale także wiele wystaw fotograficznych w kraju i za granicą. Wykładał w wielu szkołach fotograficznych w Polsce. Prowadzi warsztaty fotograficzne w Polsce i za granicą, w tym warsztaty z fotografii ekstremalnej, które cieszą się dużym uznaniem wśród uczestników.

Viva
prowadzący
Marcin
Kydryński

Radiowiec, wędrowiec, fotograf. Chwilami piosenkopisarz, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali. Niedawno wydał książkę „Biel. Notatki z Afryki” podsumowującą ćwierć wieku jego podróży po kontynencie.

Program ramowy warsztatów fotograficznych
Wtorek 8 listopada
10.00 – 10.30
Jacek Bonecki i Marcin Kydryński powitają gości i omówią agendę warsztatów oraz podzielą uczestników na 3 grupy

10.30 – 11.30
Wykład Jacka Boneckiego i Marcina Kydryńskiego

11.30 – 13.30
Symultaniczne zajęcia dla grup – każda grupa po 1 godzinie.

13.30 - 14.30
Przegląd portfolio z Anna Fronckiewicz-Spodnik - założycielka AFPHOTO jednej z pierwszych w Polsce agencji reprezentujących fotografów na rynku modowo-reklamowym.
W ramach działań AFPHOTO wprowadza nową inicjatywę Art to Buy, promującą fotografię modową na polu wystawienniczym i kolekcjonerskim.

Warsztat z Wall Architects na temat potencjału fotografii we wnętrzach. Specjaliści podpowiedzą jak sprawić by każda fotografia mogła stać się dziełem sztuki na Twojej ścianie.
14.30 – 15.30
Obiad

15.45 – 17.00
Podsumowanie warsztatów.