Strona główna

Regulamin

Jury

Laureaci 2008

Laureaci 2009

Laureaci 2010

Laureaci 2012

Laureaci 2013

Nagrody

Warunki techniczne zdjęć
Jury konkursu VIVA!PHOTO AWARDS 2014
Ryszard Horowitz
przewodniczący
Wybitny polski fotokompozytor tworzący w Stanach Zjednoczonych, laureat licznych nagród. Był prekursorem komputerowego przetwarzania fotografii. Współzałożyciel Amerykańskiego Stowarzyszenia Fotografików Rekla-mowych APA. Mieszka w Nowym Jorku.
Tomasz Gudzowaty
Kilkukrotny laureat World Press Photo. Nikt tak wspaniale nie fotografuje zwierząt jak on. Jego zdjęcia niepełnosprawnych sportowców czy mnichów z klasztoru Szaolin zna cały świat. Pierwszy aparat? Smiena jego ojca, Aleksandra Gudzowatego.
Alexi Lubomirski
Jeden z najsłynniejszych modowych fotografów na świecie. Pracował m.in. dla „Vogue’a”, „Harper’s Bazaar”, takich marek, jak Calvin Klein czy Victoria’s Secret. Fotografował Charlize Theron, Jennifer Lopez, Julię Roberts i Nicole Kidman, a także... Anję Rubik. Mieszka w Nowym Jorku.
Anja Rubik
Gwiazda światowego modelingu, przez prestiżowy portal Models.com 
uznana za ikonę stylu. Chodziła na wybiegach u największych projektantów. Redaktor naczelna modowego „25 Magazine”. Prowadzi program „Project Runway”.
Jacek Bonecki
Fotograf i popularyzator fotografii, operator filmowy, producent telewizyjny, dziennikarz, autor książek o fotografii. Ma na swoim koncie nie tylko kilkaset produkcji telewizyjnych, ale także wiele wystaw fotograficznych w kraju i za granicą.
Katarzyna Przybyszewska
Redaktor naczelna magazynu VIVA!
Marek Knap
Dyrektor artystyczny magazynu VIVA!